Dzisiaj: piątek-14 Gru 2018. Solenizanci: Alfred, Izydor
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...
SQ8HNB/P 3723 kHz..
SQ8HNB/P 3707.5 kHz..
SQ8HNB/P 3711 kHz..
SQ8JCB/8 3720 kHz..
SQ8JCB/8 3717 kHz..

Zaplanowali wyprawy:
Brak nowości...

PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
eQTC

COOL QSL

CONSPARK

 SP1BKS anteny

PGA dyplomy

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

SP7DQR portal

Statystyki polecanych
Nawigacja

WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
-) JUŻ JUTRO (sobota) 15 grudnia od 7.00 do 7.59 UTC, pod patronatem prezesów: PZK i PK RVG, zawody PGA-DIGI - OFICJALNE MISTRZOSTWA POLSKI DIGI ** Logi cabrillo należy przesłać w ciągu 24 godz. po zawodach ** Koniecznie zapoznaj się z AKTUALNYM REGULAMINEM (kliknij poniżej) ale zrób to przed a nie po zawodach ** Zapraszamy do udziału ** VY 73! de Zespół PGA - sp2fap, sp5kp, sp4eoo (-

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2018r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW444232222324
MO-MIX357442364545
MO-SSB111312101111109811116
OPEN-CW656536224303
OPEN-MIX000000000200
OPEN-SSB101011011111
SO-CW242121191722201815212220
SO-MIX81011676688986
SO-QRP-CW242333222322
SO-QRP-MIX443565622542
SO-QRP-SSB676876547443
SO-SSB475049464440373531444841

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
11612312210810610493898411110693

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
478950094670409137263892326632273369501444083718

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
452246484276377235283666298430383054470440903438



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2018r

Procentowy udział poprawnych QSO: 92.4690%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:36.9677
Poprawnych QSO's na minutę: 28.65
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.30

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


POLECAMY PONIŻSZE LINKI
** Odwiedzających portal ROBOT PGA-ZAWODY zachęcamy do zarejestrowania się oraz logowania, jeżeli nie jako uczestnik to przynajmniej jako KIBIC naszych zawodów oraz pełnoprawny użytkownik bardzo pożytecznych funkcji PGA CLUSTRA ** ROBOT ten jest pierwszym w SP działającym systemem, opracowanym od podstaw przez SP8WQX i SP5KP, który daje komfort tak uczestnikom jak i organizatorom zawodów ** Zachęcamy do korzystania z portalu ROBOT PGA-ZAWODY podczas przesyłania logów za zawody oraz z wielu innych bardzo przydatnych funkcji ** VY 73! de Zespół PGA - SP2FAP, SP5KP, SP4EOO **


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
ODLICZANIE
PGA-DIGI już za

ZAPRASZAMY do udzialu w zawodach.
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Grudzień 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Jutrzejsze zawody: Najbliższe zawody:

REGULAMINY ZAWODOW 2018
Aktualnie online
· Gości online: 19

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 847
· Najnowszy użytkownik: DE3RPC

OSTATNIE LOGOWANIA
· SP8BA
· ADMIN00:10:35
· SQ9NFI00:27:12
· SP8LXE00:28:28
· SQ9EDZ00:37:12
· SP2UUU01:13:07
· SQ3MZU02:13:27
· SP5BMU02:49:22
· SP2SA08:46:47
· SQ2GXO08:55:05
· SP5KAB09:22:22
· SP9SMD10:14:33
· SP7A12:55:35
· SQ2EAN21:14:21
· SP5FHF22:10:34
18,514,174 unikalne wizyty