Dzisiaj: poniedziałek-24 Września 2018. Solenizanci: Dora, Gerard, Teodor
CLUSTER PGA-ZAWODY
· ZGŁOś: poszukuję SPPA/PGA
· RANKING poszukiwanych
· AKTYWOWANE już gminy
· LISTA wszystkich gmin

· Dodaj tu QUICK SPOT

· Zaplanuj tu WYPRAWĘ

Ostatnio dodane spoty:
...Znak......QRG...
SQ6CU/6 3708 kHz..
SQ8HNB/P 3719 kHz..
SQ5GLB/3 3714 kHz..
SQ3F 3712 kHz..
SP3N 3712 kHz..

Zaplanowali wyprawy:
Brak nowości...

PGA-CLUSTER na Twoją… WWW
pobierz TU kod.
POLECAMY
eQTC

COOL QSL

CONSPARK

 SP1BKS anteny

PGA dyplomy

RAL

Baner SPCWC_b.jpg

SP7DQR portal

Statystyki polecanych
Nawigacja

WITAJ NA PORTALU ROBOT PGA-ZAWODY
** WYNIKI OFICJALNE zawodów PGA-DIGI zostały już ogłoszone co oznacza ze zawody został rozliczone ** Każdy odwiedzający ten portal ma możliwość zapoznania się z nimi ** Procedury te stosujemy we wszystkich organizowanych przez nas zawodach ** VY 73! de Zespół PGA - sp2fap, sp5kp, sp4eoo **

Opcje
Strona
głowna
Więcej opcji po zalogowaniu... TAM ----->>>>>>
Informacje
Tu będą informacje
Statystyki roczne stacji w PGA-TEST - 2018r.
Ilość stacji w poszczególnych kategoriach

Kategoria Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MO-CW444232222
MO-MIX357442364
MO-SSB1113121011111098
OPEN-CW656536224
OPEN-SSB101011011
SO-CW242121191722201815
SO-MIX81011676688
SO-QRP-CW242333222
SO-QRP-MIX443565622
SO-QRP-SSB676876547
SO-SSB475049464440373531

Ilość stacji które nadesłały logi



Ilość logów
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
116123122108106104938984

Ilość wszystkich QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
478950094670409137263892326632273369

Ilość zaliczonych QSO's w nadesłanych logach



Ilość QSO's
Miesiąc
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
452246484276377235283666298430383054



Uśrednione wyniki wszystkich stacji z dotychczasowych tur 2018r

Procentowy udział poprawnych QSO: 90.6500%
Poprawnych QSO's na jednego uczestnika:36.3571
Poprawnych QSO's na minutę: 25.45
Poprawnych QSO's na minutę na jednego uczestnika: 0.30

Mod by SP8WQX & SP5KP - Wszelkie prawa zastrzeżone.


POLECAMY PONIŻSZE LINKI
=> Fotografie z podsumowania QUO VADIS 2018 w Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, po kliknięciu poniżej na foto <=


Przetłumacz stronę

Logowanie
Znak

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TERMINARZ ZAWODÓW
<< Wrzesień 2018 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Jutrzejsze zawody: Najbliższe zawody:

REGULAMINY ZAWODOW 2018
Aktualnie online
· Gości online: 13

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 889
· Najnowszy użytkownik: SP3VZT

OSTATNIE LOGOWANIA
· SP3FYX00:11:59
· ADMIN00:35:18
· SP9NJ00:42:21
· SP1FPG00:51:52
· SP4SHW00:54:28
· SP8MAR00:58:38
· SP4GED02:00:36
· SP4AWE02:17:02
· SQ7SAU02:48:20
· SP3EA03:04:56
· SP6EIY03:42:14
· SQ6PLE08:43:31
· SQ1OD09:40:43
· SP3LEM10:38:18
· SQ7SAX11:15:01
15,622,907 unikalne wizyty